Ja, de satsangs worden dagelijks online gestreamd via ZOOM. In de agenda kun je via het ONLINE ZOMERWEKEN evenement je opgeven om 1 of meerdere satsangs bij te wonen.
19 juli 2026
3:00 PM
Trimurti Sacha retreat centrum, Vojtěchov 11, Lísek, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01, Tsjechië
Deze zomer nodigen we je uit voor een verdiepend en creatief programma van meditatie, satsang, dans, zang, film en meer in het Trimurti Sacha Retreat Centrum. Het programma is nog in ontwikkeling, maar hieronder delen we alvast de hoofdlijnen en praktische informatie.
Wat zijn de aankomst- en vertrekdagen?
In totaal zijn er 5 zomerweken, waarvan de aankomst en vertrek altijd op zaterdag is. De inchecktijd is 15:00 uur en de uitchecktijd voor 11:00 uur. Het programma start op zondag. Je kunt zoveel weken komen als je wilt.
Wat zijn de accommodatie en programma prijzen?
Voor deelname aan het programma zijn er verschillende verblijfsmogelijkheden. De totaalprijs per week bestaat uit:
🛏️ Privé-kamers met eigen badkamer
🚿 Privé-kamers met gedeelde badkamer
🏡 Cottages
⛺ Tent: € 280
Beddengoed & handdoeken: zelf meenemen of huren voor € 6,- per set
Hieronder vind je een indicatie van het dagprogramma, het dagelijkse programma kan wisselen.
Osho-discourses White Robe Brotherhood, films, dans, mantra’s en bhajans zingen
Ja, de satsangs worden dagelijks online gestreamd via ZOOM. In de agenda kun je via het ONLINE ZOMERWEKEN evenement je opgeven om 1 of meerdere satsangs bij te wonen.
Ja, wil je een satsang live bijwonen zonder in Trimurti te verblijven kun je direct contact opnemen met Trimurti via +420 733 121 595